Reisvoorstel aanvragen
Zonsondergang in Sesriem

Excursie
Excursie – Dagtrekking Sebangau National Park vanuit Palangkaraya

  • Calamiteitenfonds logo
  • ANVR logo
  • SGR logo

Rond 08.30 uur word je door je lokale gids opgehaald voor de tocht naar het Sebangau National Park. Je vaart circa 40 minuten met een gemotoriseerde kano over de Sebangau-rivier en over het zwarte water van het Sebangau meer. Het bootje meert aan en je maakt een trekking door het bos. Hier leven bijvoorbeeld neushoornvogels, neusapen, orang-oetans en grote hagedissen. Je loopt 2 tot 3 kilometer door een moerassig gebie; dit is een flinke uitdaging. Je komt uit bij een kamp aan het meer met een kleine uitkijktoren. De gids heeft picknickboxen meegenomen en dit is een leuke plek om van je lunch te genieten. Daarna keer je per boot en auto terug naar Palangkaraya.

Inclusief transfers, begeleiding door een Engelssprekende gids en lokale ranger, eenvoudige picknicklunch en water.

Mijn reisideeën

Je kunt een rondreis, excursie of onze tips opslaan om deze later gemakkelijk terug te vinden. Dit doe je door op het ‘hartje’ te klikken. Vervolgens kun je een reisvoorstel aanvragen door hieronder op de knop ‘reisvoorstel aanvragen’ te klikken.

Wis alle reisideeën

Je hebt nog geen reisideeën toegevoegd

Je kunt reisideeën toevoegen door op het hartje te klikken bij een reis.

Reisvoorstel aanvragen

Je reisideeën verwerken we in een reisvoorstel, dat je binnenkort ontvangt. Misschien nemen we nog even contact met je op als we vragen of suggesties hebben. Liever bellen? Je kunt ons bereiken op +31(0)299-47 50 83 om je wensen door te spreken.

Reisvoorstel aanvragen
Je reisideeën zijn verstuurd!