Accommodatie
In totaal zijn er 79 kamers. Alle kamers hebben de beschikking over een magnetron, airconditioning, verwarming, televisie, een koffiezetapparaat en een koelkastje. In de badkamer is een douche of een douche en een bad. Er ligt een föhn.
Kamertypes:
- Het eenvoudigste kamertype, de Classic kamer, is prima in het Springs Resort. Met nieuw meubilair en moderne voorzieningen. De Classic kamers bevinden zich in het originele Spring Inn Motel gebouw. De Classic kamers zijn de dichtstbijzijnde accommodaties bij de spa.
- Deluxe Rooms: gelegen nabij de Great Pagosa bron, een historische ontmoetingsplaats van de inheemse stammen die deze geothermische bron voor het eerst ontdekten en bezochten. Deze kamers zijn voorzien van twee queensize bedden en een kitchenette met een magnetron, mini-koelkast, koffiezetapparaat, broodrooster, bestek en servies.
- Diverse suites
Bij alle kamertypes heeft u de keuze uit een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden. Geeft u bij boeking aan of uw voorkeur uitgaat naar een kamer met één kingsize bed (één groot tweepersoonsbed) of naar een kamer met twee queensize bedden (twee twijfelaars). Deze keuze heeft u in bijna ieder Amerikaans hotel. Zowel vier volwassenen als gezinnen met maximaal twee kinderen onder de 12 jaar kunnen bijna in alle hotels in één kamer met twee queensize bedden verblijven.