Reisvoorstel aanvragen
Zonsondergang in Sesriem

Excursie
Excursie – Bezoek Rincón de la Vieja National Park met gids

  • Calamiteitenfonds logo
  • ANVR logo
  • SGR logo

Vandaag ga je de Las Pailas trail lopen, een mooie eerste kennismaking met de vulkaan Rincón de la Vieja. Deze bekende wandelroute van 3,5 km laat op spectaculaire wijze de kracht van de nog altijd actieve vulkaan zien. Je loopt langst modderpoelen met stoom en zwavelgeuren. Ondanks deze vulkanische activiteit leven er ook hier verschillende diersoorten. Meer dan 300 vogelsoorten, gordeldieren, leguanen, coatis en apen. De gids vertelt je graag meer over de vulkaan en de flora en fauna in dit gebied. Aan het einde van de hike loop je, samen met de gids, terug naar de accommodatie.

Naast deze excursie is er nog veel meer mogelijk en en rondom het nationale park. Vraag ons naar de mogelijkheden.

Duur: circa 3 uur
Inclusief: Engelssprekende gids
Exclusief: entreegeld.

Mijn reisideeën

Je kunt een rondreis, excursie of onze tips opslaan om deze later gemakkelijk terug te vinden. Dit doe je door op het ‘hartje’ te klikken. Vervolgens kun je een reisvoorstel aanvragen door hieronder op de knop ‘reisvoorstel aanvragen’ te klikken.

Wis alle reisideeën

Je hebt nog geen reisideeën toegevoegd

Je kunt reisideeën toevoegen door op het hartje te klikken bij een reis.

Reisvoorstel aanvragen

Je reisideeën verwerken we in een reisvoorstel, dat je binnenkort ontvangt. Misschien nemen we nog even contact met je op als we vragen of suggesties hebben. Liever bellen? Je kunt ons bereiken op +31(0)299-47 50 83 om je wensen door te spreken.

Reisvoorstel aanvragen
Je reisideeën zijn verstuurd!