Reisvoorstel aanvragen
Paardrijden in Samara, Costa Rica

Pura Vida in Costa Rica met het gezin

  • Van dag tot dag
  • Overnachtingen
  • Prijsindicatie & inbegrepen
  • Printen

15 dagen Costa Rica

Ontdek prachtige natuurgebieden en tropische paradijsjes! Je gaat door de dichtbegroeide jungle, ziet dampende vulkanen en veel dieren. Dat wordt genieten! Ga als een echte Freek in het Wild op zoek naar de wilde dieren die hier in overvloed te vinden zijn. Wat dacht je van brulapen, gifgroene en knalrode kikkertjes, kaaimannen en schildpadden? Verrekijker mee! Je logeert in leuke lodges in de natuur en kan na al die activiteiten lekker het zwembad in om af te koelen!

Lees meer

Wat maakt deze reis bijzonder?

  • Cowboy voor een dag
  • Zeeschildpadden spotten
  • Nachtwandeling in het regenwoud
Tamara - Costa Rica specialist
Heb je vragen?
Ik help je graag verder!

Tamara
Uitstekend 961 reviews
Reisschema San JoséTortuguero National ParkArenalRincón de la ViejaSámaraMonteverdeSan José Reisduur 15 dagen / 14 nachten Reissom
Vanaf € 2.450,- per volwassene
Vanaf € 1.800,- per kind (2 t/m 11 jaar) Intercontinentale vlucht optioneel bij te boeken
Print deze reis
  Vergroot kaart
  • Van dag tot dag
  • Overnachtingen
  • Prijsindicatie & inbegrepen

Van dag tot dag

Deze reis is een voorbeeld van wat er mogelijk is. Onze ervaren reisexperts hebben deze reis met uiterste zorg samengesteld. Het reisprogramma kan volledig worden afgestemd op jouw persoonlijke voorkeuren. Of je nu een paar dagen langer of korter wilt blijven, extra excursies wilt toevoegen, of een wijziging in de route wenst – geen enkel probleem, we staan klaar om het naar jouw wensen aan te passen!

 

Dag 1: San José

Bienvenidos, welkom in San José!
Afstand Ca. 0,5 uur / 20 km
Kindje in San Jose in Costa Rica

Jullie worden bij de luchthaven van San José en naar het hotel gebracht.

San José is de hoofdstad van Costa Rica en is gelegen in het hart van het land. Het is een typisch Latijns-Amerikaanse stad met veel mensen op straat, muziek uit de speakers en kleurrijke gebouwen. Daarnaast is het ook een stad met veel parken, koloniale gebouwen, musea en markten. Avenida Central is de winkelstraat van de stad en een autovrij gebied. Je vindt hier de grote winkel- en restaurantketens, maar ook boetiekjes en een aantal musea. ‘La Chola’ staat midden in de winkelstraat: een bronzen beeld van een donkere Latina vrouw met rondingen. De Tico’s slaan op haar billen voor geluk, waarna ze een paar meter verderop een lot voor de loterij kopen.

Overnachting in Auténtico Hotel, 3*, in San José.

Dag 2: San José

Op pad door de stad

Er is genoeg te zien en te beleven in en rondom de stad San José. Breng een bezoek aan één van de markten in de stad. Koop een souvenir bij de Mercado Artesanal of in Mercado Central. Dit is ook een goede plek voor een typische Costa Ricaanse lunch. Leuk om met de kids naartoe te gaan is het Kindermuseum. Breng ook zeker een bezoek aan het Nationale Theater, ook wel de parel van San José genoemd. Het is dan ook een prachtig gebouw met een entreehal vol met marmer, bladgoud en kristal. Een perfecte stop voor een kopje koffie of koop een kaartje voor een show vanavond. Een leuke wijk om ’s avonds te gaan eten is Escalante. Regel een taxi en kies één van de restaurants of de overdekte foodmarket in deze hippe en gezellige wijk.

Overnachting in San José.

Dag 3: San José - Tortuguero National Park

Ontdek het land van de schildpadden
Afstand Ca. 4 uur / 130 km
Kajakken in de mangrove bossen in Tortuguero National Park, Costa Rica
Grote zeeschildpadden aan zee bij Tortuguero National Park, Costa Rica

Vroeg uit de veren vandaag! In de ochtend worden jullie per bus en boot naar jullie volgende bestemming gebracht, een heerlijke lodge middenin de natuur in het Tortuguero National Park. Onderweg stop je nog voor een heerlijk ontbijtje. Daarna rij je verder naar de pier in Guápiles. Je stapt in de boot en vaart de dichtbegroeide jungle in. Je wordt bij je accommodatie afgezet. Onderweg zie je misschien al apen, varanen, luiaards, ara’s en andere exotische vogels. Bij aankomst in de accommodatie staat er een buffetlunch voor je klaar. Daarna is het tijd voor een wandeling. Je brengt, onder begeleiding van een gids, een bezoek aan het lokale dorp. Leer meer over het natuurgebied, de mensen en dieren die hier wonen en kijk wat rond bij de winkeltjes.

Denk je bij Tortuguero ook aan Tortugas (schildpadden)? Dat komt omdat Tortuguero ‘land van de schildpadden’ betekent. Deze naam dankt het gebied en ook het dorp aan de vele schildpadden die hier aan land komen om eieren te leggen. Van de zeven soorten schildpadden ter wereld komen er vijf voor in Costa Rica. Vier hiervan komen in Tortuguero National Park aan land om eieren te leggen. De beste periode om de groene zeeschildpad aan land te zien komen is van juli tot en met oktober. De grootste schildpad ter wereld, de ‘leatherback’, komt hier ook aan land om eieren te leggen. Wel komen deze nog maar weinig voor, waardoor zij met rust gelaten worden.

Overnachting in Laguna Lodge, 3*, in Tortuguero National Park.

Dag 4: Tortuguero National Park

Boottocht en wandeling
Wandelen in Tortuguero National Park, Costa Rica
Roze lepelaars in Torteguero National Park, Costa Rica

In de ochtend ga je per boot de jungle in. De apen zijn al druk in de weer, de varanen liggen te genieten van de ochtendzon en de vogels fluiten vrolijk. Jullie gaan vandaag op zoek naar zoveel mogelijk dieren en vogels. Zie je de luiaard al hoog in de boom of een krokodil aan de waterkant? Het kan allemaal tijdens deze boottocht onder begeleiding van een gids.
Bij de accommodatie kun je in de middag een wandeling maken met de gids. Hij vertelt je graag over de verschillende planten en bomen rondom de accommodatie. Ga op zoek naar hele kleine felgekleurde gifkikkers, en neem ook een kijkje bij de zoetwaterschildpadden.

In de middag vaar je nog een keer de jungle in. Je zult merken dat de ervaring in de middag geheel anders is dan in de ochtend. Veel dieren vinden het warm. De luiaards liggen in een opgerolde bol te slapen en de apen houden zich rustig. De natuur is nog steeds prachtig!

Overnachting in Tortuguero National Park.

Dag 5: Tortuguero National Park - Arenal

Op pad met de huurauto
Luiaarden spotten in Arenal in Costa Rica
Luiaard spotte in Costa Rica

Na het ontbijt vertrekt de boot die je terugbrengt naar Guápiles. De lunch staat weer voor je klaar bij hetzelfde restaurant als op de heenweg.

De komende dagen gaan jullie Costa Rica met de huurauto ontdekken.

Jullie rijden via Sarapiquí naar La Fortuna, gelegen aan de voet van de Arenal vulkaan en bekend van de Fortuna waterval.

Costa Rica is het land van de vulkanen. Eén van de meest bekende vulkanen is de Arenal. Een kegelvormige vulkaan die sinds een aantal jaren slaapt. Aan de voet van de vulkaan ligt La Fortuna. Een druk en gezellig dorp waar toeristen en tico’s elkaar ontmoeten op het dorpsplein. In La Fortuna vind je meerdere restaurants, souvenirwinkels, een supermarkt en tankstation. Een goede stop om even wat spullen in te slaan. De meeste accommodaties liggen aan de doorgaande weg van La Fortuna richting Arenal Volcano National Park. Daarnaast vind je hier verschillende ‘hotsprings’ (warmwaterbaden). Een heerlijke plek om bij te komen na een stevige wandeling. Het water in de baden wordt op natuurlijke wijze verwarmd door de vulkaan. Er is meer dan genoeg te zien en te beleven in dit gebied, je zult zich hier niet snel vervelen. Let op, in en rondom La Fortuna moet je bijna altijd parkeergeld betalen.

In Costa Rica leven zoveel verschillende dieren maar waarschijnlijk is de luiaard wel de favoriet. Vanaf de accommodatie word je opgehaald en naar een ecologisch familieproject gebracht. Het is maar een klein stukje rijden. Het pad wat jullie gaan lopen is ongeveer 1,5 kilometer lang en geschikt voor kinderen van alle leeftijden. In een uur of 2 wandel je door de jungle, langs een rivier en naar de Guarumo bomen, de favoriete maaltijd van de luiaard.

Jullie worden begeleid door een gids die alles weet van deze unieke dieren. Er zijn in dit gebied twee verschillende soorten luiaards: de twee-vingerige en de drievingerige luiaard. Wie weet komen jullie wel een moeder met haar jong tegen! 

Duur: 2,5 uur
Inclusief: Transfers (uitgezonderd vanaf La Tigra), entreegelden, verrekijker, Engelstalige gids en snack

Overnachting in Casa Luna, 3,5*, nabij Arenal National Park.

Dag 6: Arenal

Wandelen of zwemmen bij de waterval
Arenal vulkaan
Raften op de Pacuare-rivier in Arenal, Costa Rica

Een vrije dag in de omgeving van de Arenal vulkaan. Je wordt wakker met, hopelijk, een vrij uitzicht op de indrukwekkende Arenal vulkaan. Al kan het hier nog wel eens bewolkt zijn, dus het is even afwachten. Er is van alles te doen in deze regio. Wij geven je graag een aantal tips.

Rij naar het nationale park en kies één of meerdere van de uitgezette wandelroutes uit. Bijvoorbeeld de ‘Sendero Los Heliconias’, een korte wandeling van 1 kilometer langs het dichtstbijzijnde punt waar voor het laatst in 1968 lava heeft gestroomd. Halverwege kun je de wandeling verlengen met 1,5 kilometer. Een aanrader want je wordt beloond met een prachtig uitzicht op de vulkaan en het nabij gelegen meer ‘Laguna de Arenal’. Nog niet genoeg gewandeld? Volg dan de ‘Sendero Las Coladas’ van 2 km om zo bij het punt te komen waar in 1993 nog lava heeft gestroomd. Ook hier kan de wandeling weer verlengd worden met een extra 3 kilometer door de ‘Sendero Los Tucanes’ te volgen. Je loopt dan door het groene tropische regenwoud aan de voet van de vulkaan. Kijk goed om je heen want misschien spot je wel een intens blauwe ‘blue morpho’ vlinder, een kleurrijke toucan of hoor je een brulaap brullen. Deze wandelroutes starten vanaf het ‘ranger station’ bij de ingang van het nationale park. Je betaalt hier de entree voor het park en je kunt bij de ranger terecht voor tips en vragen over de verschillende routes. Omdat de Arenal nog actief is kun je niet bij de krater komen, de wandelingen lopen allemaal aan de voet van en rondom de vulkaan.

Maak een rit langs het grootste meer in Costa Rica, ‘Laguna de Arenal’. Het is een kunstmatig aangelegd meer en de belangrijkste waterbron voor de regio. Er staat vaak een verfrissend windje dus windsurfers en kitesurfers kunnen hun hart ophalen hier. Geen fan van surfen? Rij dan met jouw auto langs het meer en stop af en toe voor een spectaculair uitzicht op het meer en de vulkaan in de verte. Langs de weg vind je een aantal restaurants voor een perfecte koffie- of lunchstop.

Op circa 6 kilometer rijden vanaf La Fortuna vind je een prachtige waterval en de perfecte plek voor een verkoelende dip. Je loopt in circa 20 minuten naar de waterval, gelegen aan de voet van de vulkaan Chato, het kleine zusje van de Arenal. Het water van de ‘Catarata de la Fortuna’ klettert naar beneden vanaf een hoogte van 70 meter te midden van de groene jungle. Een betere plek voor een dip in het water is er niet. Je betaalt 15 USD entreegeld wat wordt gebruikt voor het behoud en beheer van deze bijzondere plek.

Sluit de dag af in één van de warmwaterbaden (hotsprings) nabij La Fortuna. Bijvoorbeeld: Eco-Termales (van te voren reserveren) of Tabacón. Wij kunnen dit bij boeking voor je reserveren of kijk ter plaatse welke je het meest aanspreekt. Entree is vaak inclusief lunch of diner.

Overnachting nabij Arenal National Park.

Excursie - Boottocht en wandeling Arenal

Halve dag
Jullie worden opgehaald voor een boot- en wandeltocht vandaag. Eerst naar het meer van Arenal. Je wa...
Meer informatie
Arenal National Park

Dag 7: Arenal - Rincón de la Vieja

Naar rivieren en watervallen
Afstand Ca. 4 uur / 190 km
05153b43-7921-4c64-b020-26672fe18bc5

Op naar de volgende bestemming. Je neemt afscheid van de indrukwekkende vulkaan en vervolgt jouw reis. In de ochtend kun je nog naar ‘Laguna de Arenal’, het grootste meer van Costa Rica. Weidse uitzichten voordat je doorreist naar Rincón de la Vieja in het droge noorden. Het laatste deel van de route rijd je over een grindweg langs finca’s (boerderijen) en cowboys.

Het rommelt en borrelt in Rincón de la Vieja National Park. De belangrijkste bezienswaardigheden vind je aan de voet van de vulkaan. Op de route ernaartoe passeer je grote finca’s met grazende koeien en stoere cowboys. Om bij de ingang van het nationale park te komen rijd je een paar kilometer over een privéweg van Hacienda Guachipelin, hiervoor betaal je circa 800 colones per persoon. Je betaalt de entree voor het park (betaling alleen per creditcard mogelijk) of je hebt dit online al geregeld. Het is hier anders dan alle andere regio’s in Costa Rica. De vulkaan Rincón de la Vieja is actief en dat merk je aan alles. Wij raden je aan om in ieder geval de ‘Las Pailas Trail’ van ruim 3 kilometer te gaan lopen. In ongeveer 2 uur wandel je langs borrelende modderputten en hete gassen die uit de grond komen. Bij elk uitkijkpunt wordt het een stukje warmer en de lucht heftiger. Het is een afwisselende route langs droge bossen, open vlaktes, dichtbegroeide jungle en enorme bomen. Je kijkt jouw ogen uit! Het is één van de droogste gebieden van Costa Rica maar ook hier kun je dieren spotten. Vlinders, apen en leguanen kun je zomaar tegenkomen onderweg. N.B. Het park is open tot 15.00 uur. Op maandag is het park gesloten.

Overnachting in Hacienda Guachipelin, 3*, nabij Rincón de la Vieja.

Dag 8: Rincón de la Vieja

Cowboy voor een dag!

Op een vrije dag is er van alles te ondernemen, zowel in het nationale park als daarbuiten. Bijvoorbeeld de intensievere wandeling Sendero Catarata la Cangreja. Deze route leidt door bosrijk-gebied, maar ook rotsachtige open vlaktes. Na een paar kilometer word je verrast: er komt een waterval naar beneden kletteren! Neem een duik in het helderblauwe water. Tijd voor wat ontspanning na het wandelen? Dompel onder in Rio Negro Termales, wissel van bad, smeer jezelf in met modder of spring in de koude rivier. Voor de avonturier raden wij de mountainbiketour aan. Op zoek naar een bijzondere beleving? Bezoek een boerderij of ga een dagje mee met de cowboys in dit gebied. Koeien melken, picknicken en te paard de dieren hoeden, maken deze ervaring helemaal compleet.

Overnachting nabij Rincón de la Vieja.

Dag 9: Rincón de la Vieja - Sámara

Op naar het strand
Afstand Ca. 3,5 uur / 150 km

Jullie verlaten het gebied van de finca’s en cowboys en rijden naar de noordwestkust. Eerst weer een stuk hobbelen over de en dan over de hoofdweg, via Liberia naar Sámara.

In het tropische paradijsje Sámara genieten jullie nog een paar dagen van zon, zee en strand. Sámara is een gemoedelijk plaatsje. Het brede strand loopt langzaam af in zee dus dat maakt het zwemmen heel aangenaam. Aan het einde van de middag komen de Tico’s naar het strand om te voetballen, picknicken en samen te zijn met familie en vrienden. Er zijn een aantal restaurants aan het strand waar je met je voeten in het zand heerlijk kunt eten. De perfecte afsluiting van de dag!

Playa Carillo ligt iets ten zuiden van Sámara. Hier vind je wuivende palmbomen, wit zandstrand en een kalme zee. Er zijn hier geen faciliteiten dus neem zelf eten en drinken mee. Het is de perfecte plek voor een picknicklunch. Er staat vaak wel iemand ‘pipa frio’ (kokosnoot water) te verkopen. Idyllischer dan dat wordt het niet.

Of ga naar Islita en het bijbehorende strand. Maak een korte wandeling door het dorp en hou je ogen open voor de straatkunst waar dit dorp bekend om is. Het strand, ‘Playa Islita’, is slecht één kilometer lang maar de moeite zeker waard. De laatste keer dat wij hier waren zagen we zelfs een groep rood blauwe ara’s overvliegen. De perfect gevormde baai is omringd door een grillige rotsachtige klif. De rit ernaartoe is al een avontuur. De weg kronkelt naar beneden met aan weerszijden jungle.

Overnachting in Hotel Giada, 2,5*, in Sámara.

Dag 10 t/m 11: Sámara

Bezoek de strandjes in de omgeving
Dolfijnen spotten bij Samara, Costa Rica
Strand Playa Carillo bij Samara

Deze dagen zijn ter vrije besteding.

Overnachting in Sámara.

Dag 12: Sámara - Monteverde

Nachtdieren spotten
Afstand Ca. 3,5 uur / 180 km

Op een spannende reis van naar het nevelwoud van Monteverde. Als jullie de bergen inrijden, wordt de weg hobbeliger en rijden jullie over een grindweg met hier en daar een gat. Onderweg zien jullie finca’s (boerderijen) met grazende koeien in de weilanden en wat dorpjes.

Het woud van Monteverde is vaak gehuld in nevel. Het bos trekt daarom ook veel dieren aan. Zo leven hier kleurrijke vlinders en gifgroene kikkers en slangen. Ook leeft hier de meest bijzondere vogel van de wereld, de quetzal. Het is wat frisser in dit gebied omdat het een hoger gelegen gebied is.

Overnachting in de Cala Lodge, 3,5*, in Monteverde.

Excursie - Op zoek naar nachtdieren in Monteverde

In de avond hebben wij een spannende excursie gepland. Jullie gaan in het donker de jungle in. Je ho...
Meer informatie

Dag 13: Monteverde

Het nevelwoud ontdekken
Wandelen over de hangbruggen in Monteverde, Costa Rica

Er is veel te zien, doen en ervaren in dit gebied. Onze tips:

Bewonder het Monteverde Cloud Forest vanaf grote hoogte in het Treetopia Park. Ga voor meer avontuur voor de Canopy tour en slinger van boom naar boom. In de vlindertuin zie je meer dan 40 soorten vlinders van dichtbij. Van rups tot de meest kleurrijke vlinders. 

In Curi Cancha NP wonen de beroemde quetzal vogel en de zwavelborst toekan. Neem je verrekijker mee en misschien hebben jullie geluk om beiden te vinden.

Overnachting in Monteverde.

Excursie - Canopy en Treetopia Park vanuit Monteverde

Kwart dag
Het Monteverde Cloud Forest kun je vanaf grote hoogte bewonderen in Treetopia, waar je over hangbrug...
Meer informatie

Excursie - Ervaar het nevelwoud op hoogte in Monteverde

Kwart dag
Hoog door het Monteverde Cloud Forest lopen in het Selvatura Park. Jullie bewonderen het p...
Meer informatie
Hangbrug-Monteverde-2(11)

Dag 14: Monteverde - San José

Terug naar het gezellige San José
Afstand Ca. 4,5 uur / 250 km

Terug naar de hoofdstad. Met een koffer vol mooie herinneringen terug naar San José. Onderweg zien jullie genoeg sodas (typisch Tico familierestaurant) langs de weg waar jullie nog één keer kunnen genieten van het Costa Ricaanse eten.

Tijd om de huurauto weer in te leveren.

Overnachting in Auténtico Hotel, 3*, in San José.

Dag 15: San José - San Jose luchthaven

Afstand Ca. 2 uur / 65 km

Jullie worden in een half uur naar het vliegveld gebracht voor jullie vlucht.

Van dag tot dag
  • 1 San José
  • 2 San José
  • 3 Tortuguero National Park
  • 4 Tortuguero National Park
  • 5 Arenal
  • 6 Arenal
  • 7 Rincón de la Vieja
  • 8 Rincón de la Vieja
  • 9 Sámara
  • 10 Sámara
  • 11 Sámara
  • 12 Monteverde
  • 13 Monteverde
  • 14 San José
  • 15 San Jose luchthaven

Overnachtingen

We boeken zowel kleinschalige middenklasse guesthouses als luxe safari lodges, geschikt voor gezinnen. Voor deze reis hebben we al een zorgvuldige selectie gemaakt. Heb je voorkeur voor een ander hotel tijdens de reis? Laat het ons weten en we kijken naar de mogelijkheden. Wij bieden kwalitatief goede hotels aan. Zo kunnen wij een verblijf regelen die perfect past bij de behoeften en voorkeuren van jouw gezin.

 
Inbegrepen

Nacht 1 t/m 2: San José, Auténtico Hotel

Het hotel ligt aan de rand van het centrum van San José, op 15 minuten rijden van het vliegveld. Een ideale locatie als je even rustig wilt bijkomen! Er is een binnentuin met zwembad en de kamers zijn netjes en modern ingericht. Het hotel heeft ruime kamers welke perfect zijn voor gezinnen. In het restaurant wordt een uitgebreid ontbijtbuffet gese...
Meer informatie
Inbegrepen

Nacht 3 t/m 4: Tortuguero National Park, Laguna Lodge

Laguna ecolodge ligt bij Tortuguero National Park op een 200 meter brede landtong langs de Caribische zee. De lodge heeft kamers met een terras en zijn mooi ingericht. Er is een bar en een buitenzwembad. Op het terrein zijn mogelijkheden om wat dieren te spotten, denk aan kikkers, toekans en luiaards. Het dorp met kleurrijke huisjes ligt op loopafs...
Meer informatie

Mawamba Lodge

De Mawamba lodge ligt midden in de jungle en is alleen per boot te bereiken. Een speciale plek midde...
Meer informatie
Inbegrepen

Nacht 5 t/m 6: Arenal National Park, Casa Luna

Rustig gelegen hotel met uitzicht op de actieve Arenal vulkaan. In de ruim opgezette tuin kun je genieten aan het zwembad of in één van de jacuzzi’s. Wandel door de tuin en loop één van de korte uitgezette wandelroutes. In de tuin kun je zien hoe ananas groeit (in het goede seizoen). Wil je helemaal tot rust komen na een actieve dag? Maak dan...
Meer informatie
Inbegrepen

Nacht 7 t/m 8: Rincón de la Vieja, Hacienda Guachipelin

Middenklasse accommodatie gevestigd in een ranch die van alle gemakken is voorzien. Gelegen aan de voet van het Rincón de la Vieja National Park. Elke dag doet de ossenkar zijn ronde tijdens het middaguur en wordt het vee naar binnengehaald door echte cowboys. Het is een ideaal hotel voor de actieveling, je hebt ruime keus uit activiteiten. Neem d...
Meer informatie
Inbegrepen

Nacht 9 t/m 11: Sámara, Hotel Giada

Prima middenklasse hotel op korte loopafstand van het strand van Sámara. In het bijbehorende restaurant, Di Mare Di Vino, wordt het ontbijt geserveerd en kun je terecht voor een Italiaanse lunch of diner.

Meer informatie
Inbegrepen

Nacht 12 t/m 13: Monteverde, Cala Lodge

Eenvoudige lodge met persoonlijke sfeer op een prachtige locatie, midden in de natuur. Een goed en rustig uitgangspunt voor een uitstapje naar het nevelwoud van Monteverde.

Meer informatie

Monteverde Country Lodge

Vlakbij het nevelwoud van Monteverde vind je de Country Lodge. Het is een prettig middenklasse hotel...
Meer informatie
Inbegrepen

Nacht 14: San José, Auténtico Hotel

Het hotel ligt aan de rand van het centrum van San José, op 15 minuten rijden van het vliegveld. Een ideale locatie als je even rustig wilt bijkomen! Er is een binnentuin met zwembad en de kamers zijn netjes en modern ingericht. Het hotel heeft ruime kamers welke perfect zijn voor gezinnen. In het restaurant wordt een uitgebreid ontbijtbuffet gese...
Meer informatie
Overnachtingen
  • Dag 1 t/m 2 San José
  • Dag 3 t/m 4 Tortuguero National Park
  • Dag 5 t/m 6 Arenal
  • Dag 7 t/m 8 Rincón de la Vieja
  • Dag 9 t/m 11 Sámara
  • Dag 12 t/m 13 Monteverde
  • Dag 14 San José

Prijsindicatie

  • Vanaf € 2.450,- per volwassene
  • Vanaf € 1.800,- per kind (2 t/m 11 jaar)
Intercontinentale vlucht optioneel bij te boeken
Toelichting op de prijzen

De prijzen zijn vanafprijzen, gebaseerd op het laagseizoen en exclusief intercontinentale vlucht. De prijs kan per vertrekdatum verschillen, de intercontinentale vlucht kunnen wij bijboeken. Neem contact met ons op, wij helpen jullie graag.

Inbegrepen
  • Alle overnachtingen
  • Maaltijden: 14x ontbijt. 2x lunch, 2x diner
  • Vermelde transfers
  • Autohuur voor 9 dagen
  • 3-daagse tour naar Tortuguero inclusief boot, gids, activiteiten, entreegelden
  • Excursie - Luiaard spotten vanuit Arenal
Niet inbegrepen
  • Intercontinentale vluchten: Amsterdam – San Jose – Amsterdam (andere Europese luchthaven mogelijk)
  • Optionele excursies
  • Lokale uitgaven
  • Overige entreegelden nationale parken
Waarom ook je vliegticket boeken bij Van Verre?

Het boeken via Van Verre biedt diverse voordelen, waaronder zekerheid, flexibiliteit, verzekering en mogelijke prijsvoordelen.

Allereerst kun je bij ons een ticket in optie zetten. Zo kunnen wij voor een bepaalde periode de prijs vasthouden van een ticket, zonder het ticket definitief te boeken. De optie is gratis en vrijblijvend, waardoor jij op je gemak in overleg met ons de rondreis kunt samenstellen.

Als het vliegticket en landarrangement samen een pakket vormen, valt jouw reis volledig onder de dekking van het SGR en Calamiteitenfonds. Ook is het ticket dan bij de meeste verzekeraars meeverzekerd in geval van annulering.

Daarnaast kunnen wij binnenlandse vluchten en intercontinentale vluchten gezamenlijk boeken, waardoor jouw overstap op een volgende vlucht verzekerd is.

Reisvoorstel aangevraagd, wat gebeurt er nu?

Elke reisspecialist van Van Verre kent een aantal bestemmingen door en door, uit eigen reiservaring. We zorgen ervoor dat je reisaanvraag bij dé landendeskundige terechtkomt die jou alles kan vertellen over deze bestemming. Jullie stippelen samen een reisroute uit die aansluit op jouw reiswensen. Deze route werken we vervolgens uit tot een reisvoorstel met een uitgebreide dag-tot-dag beschrijving, hotelbeschrijvingen en praktische informatie. Per e-mail ontvang je een link naar jouw persoonlijke reisvoorstel.

Heb je vragen of wil je iets wijzigen? De landendeskundige bespreekt het graag persoonlijk met je. Is jouw reis helemaal naar wens? Dan leggen wij alle reisonderdelen voor je vast bij onze lokale partners op de bestemming.

Hulp nodig bij het samenstellen
van je reis?

Vrijblijvend en persoonlijk advies voor jullie privéreis? Onze reisspecialisten helpen je graag verder, via e-mail, telefoon, videobellen of bij ons op kantoor in Monnickendam.

Onze openingstijden zijn van ma t/m vr van 09.00 tot 17.30 uur.

Bel mij op 0299 475 083

Contact opnemen
Mijn reisideeën

Je kunt een rondreis, excursie of onze tips opslaan om deze later gemakkelijk terug te vinden. Dit doe je door op het ‘hartje’ te klikken. Vervolgens kun je een reisvoorstel aanvragen door hieronder op de knop ‘reisvoorstel aanvragen’ te klikken.

Wis alle reisideeën

Je hebt nog geen reisideeën toegevoegd

Je kunt reisideeën toevoegen door op het hartje te klikken bij een reis.

Reisvoorstel aanvragen

Je reisideeën verwerken we in een reisvoorstel, dat je binnenkort ontvangt. Misschien nemen we nog even contact met je op als we vragen of suggesties hebben. Liever bellen? Je kunt ons bereiken op +31(0)299-47 50 83 om je wensen door te spreken.

Reisvoorstel aanvragen
Verstuur selectie
Je reisideeën zijn verstuurd!