Reisvoorstel aanvragen
Leeuwen spotten tijdens een safari Etosha in Namibië

Rondreis Botswana en Namibië Safari Etosha naar Victoria Falls

  • Van dag tot dag
  • Overnachtingen
  • Prijsindicatie & inbegrepen

14 dagen Botswana en Namibië

Namibië is een land van uitersten. In de Caprivi Strook transformeert de krukdroge grijze aarde van Etosha zich in een groene weelderige delta. De strook is een paradijs voor natuurliefhebbers en vogelfanaten. Er leven nijlpaarden, krokodillen, antilopen en meer dan vierhonderd vogelsoorten, waaronder de Afrikaanse schaarbek, koperstaart spoorkoekoek en koperhoningzuiger.

Je bent in het fascinerende noorden van de waterrijke Okavango, waar het Chobe Nationaal Park de andere wildparken de loeft afsteekt met haar immense olifantenpopulatie. Zie je daar die nevelwolk en hoor je dat gedonder? De reis eindigt met miljarden waterdruppels en het oorverdovende geraas van de sensationele Victoria Watervallen, de natuurlijke grens tussen Zambia en Zimbabwe.

Lees meer

Wat maakt deze reis bijzonder?

  • Namibië, Botswana en Zimbabwe
  • Speur in een landrover naar wild
  • Eindig bij Victoria Waterfalls
Caroline - Botswana specialist
Heb je vragen?
Ik help je graag verder!

Caroline
Uitstekend 878 reviews
Reisschema WindhoekOkonjima Nature ReserveEtosha National Park (centraal)Etosha National Park (oost)KavangoCapriviChobe National ParkVictoria Falls Reisduur 14 dagen / 13 nachten Reissom Vanaf € 2.650,- p.p. bij 2 personen
Intercontinentale vlucht optioneel bij te boeken
  Vergroot kaart
  • Van dag tot dag
  • Overnachtingen
  • Prijsindicatie & inbegrepen

Van dag tot dag

Deze reis is een voorbeeld van wat er mogelijk is. Onze ervaren reisexperts hebben deze reis met uiterste zorg samengesteld. Het reisprogramma kan volledig worden afgestemd op jouw persoonlijke voorkeuren. Of je nu een paar dagen langer of korter wilt blijven, extra excursies wilt toevoegen, of een wijziging in de route wenst – geen enkel probleem, we staan klaar om het naar jouw wensen aan te passen!

 

Dag 1: Windhoek

Afstand Ca. 1 uur / 50 km

De komende dagen heb je de beschikking over een huurauto. Je reist volledig flexibel: je bepaalt je eigen tempo en route en stopt waar en wanneer je maar wilt.

Je rijdt over een goed geasfalteerde weg van de luchthaven naar Windhoek.

Onze lokale vertegenwoordiger brengt een bezoek aan je hotel om je te verwelkomen in het prachtige Namibië. Zo kun je goed geïnformeerd op reis en dus optimaal genieten.

Windhoek is een mix van verschillende werelden: historische panden staan naast moderne galerijen en de Europese cultuur ontmoet hier de Afrikaanse. In het Gathemannhaus herleeft het koloniale verleden met mooie handwerkproducten. Of bezoek de Christenkirche, de kerk waarvan de rode dakpannen opvallen. Iets buiten Windhoek vind je het imponerende Heroes’ Acre, een ode aan de onafhankelijkheidsstrijders. De tuin herinnert de helden van Namibië. In de National Botanical Gardens of Namibia wandel je tussen bloemen, vogels en kleine dieren.

Overnachting nabij Windhoek.

Dag 2: Windhoek - Okonjima Nature Reserve

Afstand ca. 3 uur / 260 km
Okonjima (12)
Okonjima Africat Foundation (10)

De B1 snelweg leidt je naar een bijzondere plek zo’n 260 kilometer ten noorden van Windhoek. Wat lang geleden nog een veehouderij was, is nu het Okonjima Nature Reserve. Een uniek gebied met de markante Omboroko bergen als decor. Okonjima betekent ‘plaats van de bavianen’ in de lokale Herero-taal. Het is echter een ander dier dat hier de scepter zwaait. Dit is de plek waar de Africat Foundation is gevestigd, die zich bezig houdt met de bescherming, opvang en onderzoek naar jachtluipaarden. Namibië heeft de grootste, in het wild levende, jachtluipaardenpopulatie ter wereld. Je komt van alles te weten over dit opvangproject en je ziet deze sierlijke katachtigen van heel dichtbij.

Wat lang geleden nog een veehouderij was, is nu Okonjima Nature Reserve. Een uniek natuurgebied met de markante Omboroko bergen als decor. Okonjima betekent ‘plaats van de bavianen’ in de lokale Herero-taal. Maar er zijn andere dieren die hier de scepter zwaaien. Dit is de plek waar de AfriCat Foundation is gevestigd, die zich bezighoudt met de bescherming, opvang en onderzoek naar luipaarden, bruine hyena’s en pangolins. Tijdens je verblijf kom je van alles te weten over de diverse projecten.

Overnachting in Okonjima Nature Reserve.

Excursie - Volg de luipaardsporen in Okonjima

Halve dag
Stap in het safarivoertuig voor deze spannende en interessante tocht op zoek naar de luipaard. Julli...
Meer informatie
Okonjima (10)

Dag 3: Okonjima Nature Reserve - Etosha National Park (centraal)

Afstand ca. 2 uur / 190 km

De komende dagen is het safari en wilde dieren wat de klok slaat. Bij Otjiwarongo verruil je de B1 autoweg voor de C38 die je direct naar de centrale Andersson toegangspoort van Etosha brengt. Etosha National Park is het paradepaardje van Namibië. Het wildpark is zo groot als Nederland en er leven meer dan 100 verschillende zoogdieren en talrijke vogelsoorten.

Etosha National Park is de parel van Namibië. Het gebied telt meer dan 100 verschillende zoogdieren en 340 vogelsoorten. Etosha National Park heeft berglandschappen, zandvlaktes en rivieren en is één van ’s werelds grootste wildparken. De relatief kale savannevlaktes met enkele acaciabomen zijn ideaal om dieren te bekijken! Ga naar een waterpoel, waar de dieren zich verzamelen. In Etosha National Park leven grote groepen neushoorns, leeuwen, zebra’s jachtluipaarden, wildebeesten, koedoes, antilopen, hyena’s en nog veel meer. Tussen december en februari verandert het droge park na enkele regenbuien in een bloemenparadijs en zie je bij Fischer’s Pan talloze flamingo’s en andere vogels. Het Fairy Tale Forest herbergt honderden bizar gevormde moringabomen, het lijkt alsof de wortels in de lucht steken.

Overnachting in Etosha National Park.

Dag 4: Etosha National Park (centraal)

APS - Images Etosha (1)-88aebfa3(10)
shutterstock_119852770(10)
shutterstock_175882628(10)

Etosha betekent ‘grote witte vlakte van droog water’. Die naam wordt verklaard als je aankomt bij Etosha’s Pan. Ooit stroomde hier een rivier, 120 miljoen jaar geleden is die opgedroogd en vandaag de dag resteert een grote, witte zoutvlakte die een gebied van 5.000 km² beslaat. De Bosjesmannen (San) die ooit dit gebied bewoonden, hebben hun eigen verklaring voor de zoutpan. Na een slachting in een San-dorpje waarbij alleen de vrouwen werden gespaard, zou er een weduwe zó hard gehuild hebben dat haar opgedroogde tranen een grote witte vlakte hebben gevormd. In het regenseizoen is de pan kortstondig gevuld met water en trekken flamingo’s, pelikanen en honderden andere vogels, maar ook zebra’s, neushoorns en springbokken naar de oevers van Etosha’s Pan.

Overnachting in Etosha National Park.

Excursie - Op safari in Etosha volle dag

Hele dag
Als je het beste uit je dagen in Etosha wilt halen, kun je onder begeleiding van een gids/chauffeur ...
Meer informatie

Dag 5: Etosha National Park (centraal) - Etosha National Park (oost)

Afstand ca. 3 uur/ 135 km

Je rijdt vandaag niet veel kilometers, maar het is wel weer een relatief lange reisdag. Helemaal als je onderweg weer volop wilt genieten van alle wilde dieren. Vandaag rijd je naar het oosten van Etosha National Park, langs uitgestrekte zoutpannen. Etosha Pan is de grootste zoutpan in Afrika.
De Etosha Lookout ligt midden in de zoutpan van Etosha. Dit is de enige mogelijkheid om een stukje in een zoutpan zelf te komen en enkele honderden meters naar het uitkijkpunt te lopen. Een onwerkelijk uitzicht, dat lastig te omschrijven is. Overal is het wit van het zout, daarom zijn er ook opvallend weinig dieren en is dit een van de zeldzame plekken in het park waar je je auto mag verlaten.

Van de jagers zijn voornamelijk de leeuw en het jachtluipaard actief met in zijn kielzog de hyena. Naast wild huisvest Etosha meer dan 340 vogelsoorten, variërend van kleurrijke bijeneters, roze flamingo’s tot de grote kori bustard.

Overnachting in Etosha National Park.

Dag 6: Etosha National Park (oost) - Kavango

Afstand ca. 8 uur / 600 km

Vroeg opstaan, want een lange autorit staat op het programma. Je verlaat de oostelijke omgeving rondom Etosha. De B1 autoweg leidt je naar Tsumeb, een goede plek om te tanken. Rijd door naar Grootfontein en Rundu, de laatste stad op weg naar de Kavango regio.

De regio ontleent zijn naam aan de Kavango-rivier, de natuurlijke grens tussen Namibië en Angola. De rivier ontspringt in het hooggebergte van Angola en stroomt 1.500 kilometer verder de Kalahariwoestijn in. Onderweg, bij Poppa Falls, vertakt de Kavango in een aantal kleine stroomversnellingen en kronkelt Botswana binnen. Hierna vertakt de rivier zich nog verder en vormt uiteindelijk de beroemde Okavango Delta.

Overnachting in Kavango.

Dag 7: Kavango

De Kavango-rivier is een belangrijke levensader. Ze verandert Kavango en Caprivi tot waterrijke, vruchtbare regio’s met veel groen. De lokale bevolking verbouwt gewassen en hengelt naar vis. Met hun houten mokoro, uitgeholde boomstam, varen ze op de rivier van de ene naar de andere plek en ontwijken daarbij feilloos de krokodillen en nijlpaarden in het water. Toeristen verkennen deze waterrijke gebieden aan boord van een overkapte platbodemboot.

Overnachting in Kavango.

Excursie - Sundowner boatcruise vanuit Nunda Lodge

Kwart dag
De stilte die alleen verstoord wordt door het water dat zachtjes tegen de boot opspat, je bootcruise...
Meer informatie
Caprivi Strook Nambwa Tented Camp elephants herd on river2(11)

Dag 8: Kavango - Caprivi

Afstand ca. 3 uur / 250 km

Je reist door naar Caprivi, het vogelparadijs van Namibië! Van de ruim 400 soorten spot je ongetwijfeld de koningriethaan of de bonte ijsvogel. Hopelijk heb je geluk en zie je ze met het blote oog, maar een verrekijker is vandaag geen overbodige luxe.

In de Caprivi, tegenwoordig ook Zambezi regio genoemd, veranderen de rode zandheuvels van Namibië in een groene, weelderige strook. Het langgerekte gebied is een paradijs voor natuurliefhebbers en vogelfanaten. De Caprivi bestaat uit lage vlaktes en boslanden en heeft veel meer regenval dan de rest van Namibië. De Okavango- en Chobe-rivieren voorzien de strook van water, met prachtige vegetatie en wild als resultaat. Olifanten, waterbokken en zelfs leeuwen komen hier voor, krokodillen en nijlpaarden verschuilen zich in het water.

Overnachting in Caprivi.

Dag 9: Caprivi

Caprivi Strook Namushasha River Lodge Wild dog(10)
zebra in savanne(10)
Namibie-CapriviStrook-Namushasha-RiverLodge_3_308792

Genoeg tijd om vandaag de Caprivi te ontdekken. Eén van de beste manieren is per boot. Maak een halve of hele dagtocht en geniet op het water. Houd wel je handen binnen boord, want er leven volop krokodillen en nijlpaarden. Een safari over water is een totaal andere belevenis, je komt op plekken waar je normaal gesproken niet komt. Met een beetje geluk tref je aan de oever waterbokken, sabelantilopen en de zeldzame red lechwe en sitatoenga aan.

Overnachting in Caprivi.

Dag 10: Caprivi - Chobe National Park

Afstand ca. 3 uur / 230 km

Vandaag rijd je naar Botswana via de grenspost Ngoma. Je passeert de Chobe-rivier, die de natuurlijke grens tussen beide landen markeert, naar de Botswaanse grenspost. Daarna is het nog maar een klein uur naar Kasane, een plaats aan de rand van het bekende Chobe National Park. We adviseren je om voor 13.00 uur in Kasane te arriveren. Hier lever je dan bij het verhuurstation op de luchthaven je auto in. 

Het Chobe National Park grenst aan de Okavango Delta en het Moremi Game Reserve. Chobe is het tweede grootste park van Botswana, en heeft één van de hoogste wildconcentraties ter wereld! Savanne gaat over in grasvlakten; mopanebomen, acacia’s en baobabs staan naast waterpoelen die in de wintermaanden langzaam opdrogen.

Je levert je huurauto in bij de verhuurmaatschappij op de luchthaven.

Overnachting rand Chobe National Park.

Dag 11: Chobe National Park

U maakt een spectaculaire bootcruise en spot olifanten, Chobe Nationaal Park, Namibie
Chobe National Park vogel(12)

Ook deze dag staat in het teken van safaritochten (afhankelijk van je verblijf is dit inclusief of exclusief), je ontmoetingen zijn onvoorspelbaar. Wie weet kom je een nijlpaard tegen, een krokodil of een buffel. Gnoes, zebra’s en giraffes lopen over de graslanden aan de rand van de rivier. Impala’s, hartebeesten en zeldzame antilopen zoals de lechwe, poekoe en sitatoenga komen even drinken, terwijl apen en bavianen door de bomen slingeren. De grote Chobe olifanten steken in de namiddag de rivier over, de populatie hier is misschien wel de grootste ter wereld.

Overnachting rand Chobe National Park.

Excursie - Boottocht op Chobe rivier in Chobe National Park

Halve dag
In de vroege ochtend of namiddag stap je aan boord van een rivierboot voor een boottocht op de Chobe...
Meer informatie

Dag 12: Chobe National Park - Victoria Falls

Je wordt opgehaald bij je lodge en naar Victoria Falls in buurland Zimbabwe gebracht (transfer). Na de nodige grensformaliteiten is het slechts een uur rijden naar de wereldberoemde Victoria watervallen.

Een bezoek aan deze watervallen is zo indrukwekkend. Het is bijna moeilijk om te beschrijven. Het oorverdovende gedonder van vallend water overheerst bij deze watervallen. Het meenemen van een paraplu of regenjas is zeker geen overbodige luxe tijdens jouw bezoek aan de Victoria Falls. Van dichtbij is de waterval al prachtig, maar vanuit de lucht zeker ook. Dus wil je iets spectaculairs? Boek dan een helikoptervlucht, een onvergetelijke ervaring. De watervallen zijn op hoogst tussen juni en augustus.

Overnachting bij Victoria Falls.

Excursie - Dineren op de Zambezi-rivier, Victoria Falls

kwart dag
Stap aan boord van de Zambezi Breeze en laat je meevoeren op een onvergetelijke dinerervaring midden...
Meer informatie

Dag 13: Victoria Falls

Wandel door het stadje of bezoek het beroemde Victoria Falls Hotel, waar je een zalige high-tea kan reserveren. Vanaf het terras heb je prachtig zicht op de watervallen.

Overnachting bij Victoria Falls.

Excursie - Victoria Falls

Halve dag
Je wordt bij je hotel opgehaald voor je bezoek aan de indrukwekkende Victoria Falls. Een mooie wande...
Meer informatie

Excursie - Helikoptervlucht boven Victoria Falls

12 minuten
De imposante Victoriawatervallen vanuit de lucht bewonderen, dat beleef je tijdens deze circa 12 min...
Meer informatie

Dag 14: Victoria Falls

Je wordt bij het hotel opgehaald en in klein half uur de luchthaven van Victoria Falls gebracht (transfer).

Van dag tot dag
  • 1 Windhoek
  • 2 Okonjima Nature Reserve
  • 3 Etosha National Park (centraal)
  • 4 Etosha National Park (centraal)
  • 5 Etosha National Park (oost)
  • 6 Kavango
  • 7 Kavango
  • 8 Caprivi
  • 9 Caprivi
  • 10 Chobe National Park
  • 11 Chobe National Park
  • 12 Victoria Falls
  • 13 Victoria Falls
  • 14 Victoria Falls

Overnachtingen

De onderstaande hotels hebben wij opgenomen in de reis, ook staan er suggesties in. Klik hieronder op de balkjes om de verschillende suggesties voor deze rondreis te bekijken. Staat het hotel van jouw keuze er niet bij, laat het ons weten wij kunnen bijna alle hotels aanbieden.

 
Inbegrepen

Nacht 1: Windhoek, The Elegant Guesthouse

Knus en kleinschalig met zwembad, gelegen in Klein Windhoek, een populaire buitenwijk.

Meer informatie

House on Olof Palme

House on Olof Palme is dé perfecte locatie om Windhoek te verkennen. Het ligt namelijk op 10 minute...
Meer informatie
Inbegrepen

Nacht 2: Okonjima Nature Reserve, Okonjima Plains Camp

Een bijna magische plek om een aantal nachten door te brengen en zeker niet om alleen maar te luieren aan het zwembad. Okonjima Plains Camp ligt in het gelijknamige privéreservaat dat een scala aan wandel- en natuurtochten biedt, ook na zonsondergang. Maar het is meer dan een overnachtingsplek alleen. Dit is het thuis van de AfriCat Foundation, ee...
Meer informatie

Okonjima Luxury Bush Camp

Een bijna magische plek om een aantal nachten door te brengen en zeker niet om alleen maar te luiere...
Meer informatie
Inbegrepen

Nacht 3 t/m 4: Etosha National Park, Okaukuejo Camp

Het meest centrale restcamp in het wereldberoemde Etosha National Park. Een perfect uitgangspunt dus om het park te ontdekken. De (verlichte) waterdrinkplaats is dé plek om te vertoeven. Dag en nacht is het hier een komen en gaan van wild. Olifanten, neushoorns, zebra’s en oryxen zijn van dichtbij te observeren. Fotocamera bij de hand houden is ...
Meer informatie

Etosha Village

Een prettige middenklasse lodge op een steenworp afstand van het beroemde Etosha National Park. Een ...
Meer informatie
Inbegrepen

Nacht 5: Etosha National Park, Namutoni Restcamp

Slapen in een nationaal park heeft veel voordelen. Zodra de poort opengaat ben je de eerste die het wild ziet ontwaken. In de vroeg op zoek gaan naar leeuwen, olifanten en zebra’s, hoe bijzonder én spannend is dat?

Meer informatie

Onguma Etosha Forest Camp

De ligging in het Onguma Private Game Reserve maakt Forest Camp een ideale plek om te verblijven. Kl...
Meer informatie
Onguma-Etosha-Aoba-Lodge in Namibië
Inbegrepen

Nacht 6 t/m 7: Kavango, Nunda Safaris & Lodge: River Lodge

Schitterend gelegen aan de oever van de Kavongorivier heeft Nunda River Lodge een absolute toplocatie. Omringd door natuur met een scala aan safari-activiteiten is deze plek ideaal voor diegenen die zich een paar dagen willen laten onderdompelen in Afrikaanse sferen.

Meer informatie

Divava Okavango Resort & Spa

Geniet van het uitzicht over de Okavango Rivier. De complete lodge, het restaurant, de spa en uitera...
Meer informatie
Divava Okavango Resort in Namibië
Inbegrepen

Nacht 8 t/m 9: Caprivi, Camp Kwando

Overnachting in Camp Kwando, 4*, in Caprivi.Mooie plek aan de Kwando-rivier. Camp Kwando telt 13 canvas huisjes (Island Tents) met een strodak, direct aan de rivier, elk met eigen badkamer met douche en toilet. Vanaf de veranda heb je vrij zicht op de dieren die hun dorst lessen. Iets verder van de rivier zijn nog eens 6 huisjes, luxer en groter (T...
Meer informatie

Nkasa Lupala Tented Lodge

Aan een zijkanaal van de Kwando en Linyantirivier ligt de parel van de Caprivi: Nkasa Lupala Lodge. ...
Meer informatie
Inbegrepen

Nacht 10 t/m 11: Chobe National Park, Chobe Safari Lodge

Met een ligging aan de machtige Choberivier is de Safari Lodge al jaren een van de meest geliefde middenklasse lodges in de regio. Hoewel er 80 kamers hangen is er een gemoedelijke sfeer en zal het je aan niets ontbreken. Stap in de boot en het open safarivoertuig en ga samen met je gids op zoek naar het wild. Geniet van de spectaculaire zonsonderg...
Meer informatie

Chobe Elephant Camp

Met de Choberivier voor de deur heeft Chobe Elephant Camp een unieke locatie. Zowel vanuit het hoofd...
Meer informatie
Inbegrepen

Nacht 12 t/m 13: Victoria Falls, Bayete Guest Lodge

Deze gezellige guestlodge ligt op ongeveer 3 kilometer lopen van het centrum van Victoria Falls. Bayete Guest Lodge wordt gerund door een familie en heeft 30 kamers die over een eigen badkamer beschikken. Ook is er airconditioning, een klamboe en zijn er koffie/theefaciliteiten aanwezig. In de mooi aangelegde tuin is een zwembad, een bar en een Din...
Meer informatie

Pioneers Lodge

Met een prima locatie in een rustige woonwijk, op 2,5 kilometer van de stad en de watervallen is het...
Meer informatie
Overnachtingen
  • Dag 1 Windhoek
  • Dag 2 Okonjima Nature Reserve
  • Dag 3 t/m 4 Etosha National Park (centraal)
  • Dag 5 Etosha National Park (oost)
  • Dag 6 t/m 7 Kavango
  • Dag 8 t/m 9 Caprivi
  • Dag 10 t/m 11 Chobe National Park
  • Dag 12 t/m 13 Victoria Falls

Prijsindicatie

  • Vanaf € 2.650,- p.p. bij 2 personen
  • Vanaf € 2.400,- p.p. bij 4 personen
Intercontinentale vlucht optioneel bij te boeken
Toelichting op de prijzen

De prijzen zijn vanafprijzen, gebaseerd op het laagseizoen en exclusief intercontinentale vlucht. De prijs kan per vertrekdatum verschillen, de intercontinentale vlucht kunnen wij bijboeken. Neem contact met ons op, wij helpen jullie graag.

Inbegrepen
  • Alle overnachtingen, inclusief ontbijt
  • 1x diner
  • Autohuur van dag 1 t/m 10 (2 personen: SUV, 4 personen: 4×4), inclusief ongelimiteerde kilometers, verzekeringen en routebeschrijvingen
  • Meet & Greet bij aankomst
Niet inbegrepen
  • Intercontinentale vluchten
  • Optionele excursies, overige maaltijden en dranken, fooien en persoonlijke uitgaven
  • Reis-/annuleringsverzekering
  • Park entreegelden
Waarom ook je vliegticket boeken bij Van Verre?

Het boeken via Van Verre biedt diverse voordelen, waaronder zekerheid, flexibiliteit, verzekering en mogelijke prijsvoordelen.

Allereerst kun je bij ons een ticket in optie zetten. Zo kunnen wij voor een bepaalde periode de prijs vasthouden van een ticket, zonder het ticket definitief te boeken. De optie is gratis en vrijblijvend, waardoor jij op je gemak in overleg met ons de rondreis kunt samenstellen.

Als het vliegticket en landarrangement samen een pakket vormen, valt jouw reis volledig onder de dekking van het SGR en Calamiteitenfonds. Ook is het ticket dan bij de meeste verzekeraars meeverzekerd in geval van annulering.

Daarnaast kunnen wij binnenlandse vluchten en intercontinentale vluchten gezamenlijk boeken, waardoor jouw overstap op een volgende vlucht verzekerd is.

Reisvoorstel aangevraagd, wat gebeurt er nu?

Elke reisspecialist van Van Verre kent een aantal bestemmingen door en door, uit eigen reiservaring. We zorgen ervoor dat je reisaanvraag bij dé landendeskundige terechtkomt die jou alles kan vertellen over deze bestemming. Jullie stippelen samen een reisroute uit die aansluit op jouw reiswensen. Deze route werken we vervolgens uit tot een reisvoorstel met een uitgebreide dag-tot-dag beschrijving, hotelbeschrijvingen en praktische informatie. Per e-mail ontvang je een link naar jouw persoonlijke reisvoorstel.

Heb je vragen of wil je iets wijzigen? De landendeskundige bespreekt het graag persoonlijk met je. Is jouw reis helemaal naar wens? Dan leggen wij alle reisonderdelen voor je vast bij onze lokale partners op de bestemming.

Hulp nodig bij het samenstellen
van je reis?

Vrijblijvend en persoonlijk advies voor jullie privéreis? Onze reisspecialisten helpen je graag verder, via e-mail, telefoon, videobellen of bij ons op kantoor in Monnickendam.

Onze openingstijden zijn van ma t/m vr van 09.00 tot 17.30 uur.

Bel mij op 0299 475 083

Reisvoorstel aanvragen
Mijn reisideeën

Je kunt een rondreis, excursie of onze tips opslaan om deze later gemakkelijk terug te vinden. Dit doe je door op het ‘hartje’ te klikken. Vervolgens kun je een reisvoorstel aanvragen door hieronder op de knop ‘reisvoorstel aanvragen’ te klikken.

Wis alle reisideeën

Je hebt nog geen reisideeën toegevoegd

Je kunt reisideeën toevoegen door op het hartje te klikken bij een reis.

Reisvoorstel aanvragen

Je reisideeën verwerken we in een reisvoorstel, dat je binnenkort ontvangt. Misschien nemen we nog even contact met je op als we vragen of suggesties hebben. Liever bellen? Je kunt ons bereiken op +31(0)299-47 50 83 om je wensen door te spreken.

Reisvoorstel aanvragen
Je reisideeën zijn verstuurd!
Kunnen wij je helpen?
Kunnen wij je helpen?

Wil je een persoonlijk advies of heb je vragen? Ik help je graag verder!

Bel 0299 475 083
Caroline - Botswana specialist
Caroline
Botswana specialist