Omgeven door een tuin ligt het rustige hotel Peulla op de rand van het dorp, maar toch midden in de natuur. Ideaal om een nachtje de Cruce Andino, de boottocht van Chili naar Argentinië of omgekeerd te onderbreken.
Peulla is nog niet ontdekt door toeristen. Overdag is er een aantal reizigers, dat de oversteek met de Cruce Andino maakt, maar later in de middag keert de rust weer. Er zijn slechts 2 hotels in het dorp. Er zijn ook niet veel restaurants, en ook geen winkels. Maar je kunt er wel wandelen, er is een aantal trails uitgezet. Een spectaculaire excursie maak je met een helikopter.
Er zijn 68 kamers in hotel Peulla. Alle kamers hebben de beschikking over verwarming en een televisie. In de badkamer is een douche en soms een bad; er ligt een föhn.
Er is geen zwembad bij hotel Peulla.
Je kunt een rondreis, excursie of onze tips opslaan om deze later gemakkelijk terug te vinden. Dit doe je door op het ‘hartje’ te klikken. Vervolgens kun je een reisvoorstel aanvragen door hieronder op de knop ‘reisvoorstel aanvragen’ te klikken.
Je hebt nog geen reisideeën toegevoegd
Je kunt reisideeën toevoegen door op het hartje te klikken bij een reis.
Reisvoorstel aanvragen
Je reisideeën verwerken we in een reisvoorstel, dat je binnenkort ontvangt. Misschien nemen we nog even contact met je op als we vragen of suggesties hebben. Liever bellen? Je kunt ons bereiken op +31(0)299-47 50 83 om je wensen door te spreken.
Reisvoorstel aanvragen